top of page

    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я третина різноманітних захворювань людства пов’язана із споживанням неякісних продуктів і напоїв та негативним впливом матеріалів, виробів, приладів, що нас оточують.

      Намагаючись задовольнити сучасні потреби споживача, більшість товаровиробників прагнуть підкреслити якість своєї продукції, використовуючи такі позначення як: «екологічний», «натуральний», «екологічно чистий», «органічний», «біо»  тощо. Як правило ці твердження є оманливими.

      Частина символів споживачів про щось інформує, інша застерігає. Варто дізнатися, що саме означають ці символи, щоб у подальшому ці знання використовувати.

     Однією із  цілей національної екологічної політики є запровадження системи екологічного маркування товарів і продуктів харчування.  Лише сертифікація свідчить про відповідність продукції, товарів, послуг вимогам екологічних стандартів.

Дорожня карта прописує порядок виконання завдань для досягнення мети 

ЗБИРАЄМО КАРТУ  МАНДРІВНИКА

 1. Об`єднатися у чотири команди -кораблі за жеребкуванням.

2. Зібратися в дорогу: за посиланнями знайти і опрацювати інформацію про сталий розвиток і стале споживання, про екомаркування та його типи.

НАЛАШТУВАННЯ  КОМПАСУ

Завдання "Семафор по екомаркуванню"

ПІДНЯТИ ВІТРИЛА

 Завдання "Екознаки-підказки"

 Завдання "Вчимося розпізнавати знаки екомаркування"

ПОПУТНИЙ  ВІТЕР

БЕРЕГ НАДІЇ

 Розв`язання кросворду

"Стале споживання для

сталого розвитку"

ГУКАТИ ВСІХ НАГОРУ!

 Завдання з подальшим представленням

"Чий товар екологічніший"

Виконавши завдання, ви відпрацюєте навички застосування екологічних знаків різного типу  

bottom of page